• postel FB 851x315
V baru PosteL vám nabízíme naše speciální balíčky pro „dámské“ Rozlučky se svobodou pojaté ve stylu „Cesta kolem světa“, anebo „Cesta do Ameriky“.

Tyto dva originální balíčky zahrnují celkový program pro všechny zúčastněné, včetně hlavního jídla a míchaných koktejlů, tak aby co nejvíce chutnaly všem dámám. Hlavní jídlo si můžete vybrat z více možností (vždy však 1x jídlo na osobu a „Cestu“). V rámci Cesty kolem světa máte širší nabídku pevně daných koktejlů, hlavní jídlo a navíc ještě výběr ze dvou dezertů.

A samozřejmě s většinou Vámi navštívených zemí jsou spojeny i naše tématické doplňky, které vám budeme v průběhu večera půjčovat a postupně měnit. Na závěr si od nás každá zúčastněná dáma odnese i dárek v podobě voucheru na 150 Kč na útratu při další návštěvě naší restaurace a baru Postel.

Toto je jedinečná párty vaší nejlepší kamarádky a my vám nabízíme opravdu něco originálního, co jinde nedostanete. Myslíme, že se tedy vyplatí si zaplatit 590 Kč, nebo 790 Kč na osobu a nechat se unášet večerem ve stylu výborných míchaných koktejlů a vybraných pokrmů z různých částí světa.

V rámci programu si nastávající nevěsta sama namíchá za barem při asistenci našich barmanů svůj vlastní drink a celý večer si pak ještě můžete doladit svým doprovodným programem nebo nápady a skvělou atmosféru ještě podtrhne náš Dj.

Věříme, že u nás zažijete nezapomenutelný večer plný zábavy, vynikajících koktejlů a dobrého jídla, kdy jedinou podmínkou je, když se rozhodnete pro jednu z „Cest“, že si ji musí zakoupit všechny zúčastněné dámy z vaší rezervace.

Občas je i poptávka po nealko verzi, což není samozřejmě problém a balíček je pak o 100 Kč levnější.Ke stažení: Menu cesta do AmerikyMenu cesta kolem světa

Adresa

  • Praha 1
    Rámová 1072/5,110 00

Sledujte nás