Vše, co potřebujete vědět o Allianz Kontakt: Kontaktní informace na pojišťovnu Allianz

Allianz Kontakt

Telefonní číslo pro Allianz kontakt

Pokud potřebujete kontaktovat pojišťovnu Allianz, můžete zavolat na telefonní číslo +420 222 828 828. Toto číslo je k dispozici pro zákaznickou podporu a dotazy ohledně pojištění. Profesionální tým Allianz vám rád poskytne potřebné informace a asistenci při řešení vašich pojištění souvisejících záležitostí.

Emailová adresa pro komunikaci s pojišťovnou Allianz

Pro rychlou a pohodlnou komunikaci s pojišťovnou Allianz můžete využít emailovou adresu: info@allianz.cz. Tato adresa je k dispozici pro zasílání dotazů, žádostí o informace nebo vyřizování pojistných událostí. Allianz se snaží odpovědět na veškeré emaily co nejdříve a poskytnout tak efektivní podporu svým klientům. Buďte však trpěliví, neboť doba odpovědi může být ovlivněna aktuálním provozem a objemem přijatých zpráv.

Adresa sídla společnosti Allianz pro osobní návštěvy

Adresa sídla společnosti Allianz pro osobní návštěvy se nachází na adrese: Allianz pojišťovna, a.s., pobočka Praha, Na Pankráci 1720/123a, 140 00 Praha 4. Tato adresa poskytuje možnost osobního setkání s pracovníky pojišťovny pro vyřízení pojistných záležitostí nebo konzultace ohledně nabízených produktů a služeb. Doporučuje se předem zkontrolovat otevírací dobu, aby bylo zajištěno, že budete moci být obslouženi v době vaší návštěvy.

Webová stránka Allianz s online formulářem pro dotazy

Na webové stránce Allianz můžete najít online formulář, který umožňuje snadnou komunikaci s pojišťovnou. Stačí vyplnit vaše jméno, kontaktní údaje a dotaz či zprávu a následně odeslat formulář přímo prostřednictvím webové stránky. Tento způsob kontaktu je vhodný pro rychlé a efektivní řešení vašich otázek nebo problémů týkajících se pojištění. Webová stránka Allianz je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, což umožňuje jednoduchou komunikaci i mimo běžné pracovní hodiny pojišťovny.

Otevírací doba pro telefonickou podporu a osobní návštěvy

Otevírací doba pro telefonickou podporu u pojišťovny Allianz je od pondělí do pátku od 8:00 do 20:00. V sobotu je možné kontaktovat Allianz mezi 9:00 a 14:00. Pro osobní návštěvy sídla společnosti Allianz je otevřeno v pracovní dny od 9:00 do 17:00. Adresa pro návštěvu je Na Pankráci 1720/123, Praha 4, PSČ 140 21. Doporučujeme vždy zkontrolovat aktuální otevírací dobu na oficiálním webu Allianz.

Publikováno: 08. 06. 2024

Kategorie: Finance

Autor: Přemek Novotný

Tagy: allianz kontakt | kontaktní informace na pojišťovnu allianz