Objevte kouzlo restaurace Na Staré Rybárně: Výjimečné jídlo a nápoje!

Na Staré Rybárně

Historie restaurace "Na staré rybárně"

Historie restaurace "Na Staré Rybárně" sahá až do 19. století, kdy sloužila jako sklad rybářských sítí a nástrojů. V roce 1925 byla přestavěna na restauraci, která dodnes láká hosty svým unikátním historickým prostředím. Během let prošla několika renovacemi, ale původní atmosféra a tradice spojené s rybolovem zůstaly zachovány. Restaurace se stala oblíbeným místem jak pro místní obyvatele, tak i pro návštěvníky z okolí, kteří si zde mohou vychutnat lahodné pokrmy z čerstvých ryb a mořských plodů.

Nabídka tradičních českých rybích pokrmů

Restaurace "Na Staré Rybárně" je známá svou bohatou nabídkou tradičních českých rybích pokrmů, které osloví každého milovníka rybí delikates. Mezi nejoblíbenější patří například smažený kapr s bramborovým salátem, uzený pstruh nebo dušený sumec s bylinkovým máslem. Všechny pokrmy jsou připravovány podle tradičních receptur s důrazem na kvalitní suroviny a autentické chuťové zážitky. Pro milovníky rybích specialit je tato restaurace skutečným rájem!

Sezónní speciality z čerstvých mořských plodů

Sezónní speciality z čerstvých mořských plodů jsou jednou z největších lahodností restaurace "Na Staré Rybárně". Každý týden si můžete vychutnat čerstvé úlovky jako je krevety, mušle nebo losos. Šéfkuchař Petr Novák pečlivě vybírá ty nejkvalitnější suroviny, které poté proměňuje v lahodné pokrmy plné chuti a vůně moře. Mezi oblíbené sezónní speciality patří například grilovaný hrouzek s bylinkovým máslem a citronem nebo krevety na šťavnatém risottu s rukolou. Tyto pokrmy okoření vaše chuťové buňky a přenesou vás přímo na pobřeží moře.

Vína doporučená k rybím pokrmům

Když si vychutnáváte lahodné rybí pokrmy v restauraci "Na Staré Rybárně", není nic lepšího než si k nim vybrat skvělé víno, které jejich chuť ještě umocní. Restaurace nabízí široký výběr vín, která skvěle doplňují rybí speciality. Doporučeným bílým vínem k rybím pokrmům je například Chardonnay s jemnou ovocnou chutí a svěžím závěrem. Pro ty, kteří preferují červené víno, je skvělou volbou Pinot Noir s lehkou třešňovou chutí a jemnými tříslovinami. Pokud si nejste jisti, jaké víno si vybrat, ochotní sommelieři vám rádi poradí s optimálním párováním vína a vašeho vybraného rybího pokrmu.

Atmosféra restaurace a venkovní posezení u vody

Atmosféra restaurace "Na Staré Rybárně" je nezapomenutelná díky svému malebnému umístění u vody. Hosté si mohou vychutnat lahodné pokrmy a nápoje přímo na břehu rybníka, což dodává celému zážitku jedinečný ráz. Venkovní posezení nabízí relaxační prostředí pro rodinné oslavy nebo romantické večeře ve dvou. Svěží vzduch a klidný zvuk vody dokonale doplňují gastronomický zážitek, který si hosté mohou užít v restauraci "Na Staré Rybárně".

Rezervace stolů a kontakt na restauraci

Pro rezervaci stolů v restauraci "Na Staré Rybárně" doporučujeme kontaktovat předem prostřednictvím telefonu nebo online rezervačního systému na oficiálních webových stránkách. Kapacita restaurace je omezena, zejména v letních měsících, kdy je venkovní posezení oblíbené. Adresa restaurace je Křižíkova 123, 110 00 Praha. Pro další informace a rezervace můžete zavolat na telefonní číslo +420 123 456 789 nebo navštívit webové stránky www.nastarerybarne.cz. Buďte však rychlí, abyste si zajistili místo a mohli si užít výjimečné jídlo a nápoje v této malebné restauraci u vody.

Publikováno: 28. 02. 2024

Kategorie: jídlo a nápoje

Autor: Jáchym Novotný

Tagy: na staré rybárně | restaurace