Tajemství čínské kuchyně odhaleno: tamda express - nový hit v gastronomii!

Tamda Express

Historie čínské restaurace "Tamda Express"

Historie čínské restaurace "Tamda Express" sahá až do roku 1995, kdy zakladatelé paní Li a pan Wang otevřeli první pobočku v Hongkongu. S úspěchem se rozrostla po celé Číně a nyní se můžeme těšit i na pobočku v Praze. Restaurace se specializuje na tradiční čínskou kuchyni s moderním přístupem, což z ní dělá oblíbené místo pro milovníky exotických chutí.

Nabídka tradičních čínských pokrmů

Nabídka tradičních čínských pokrmů v restauraci "Tamda Express" je opravdu bohatá a autentická. Mezi nejoblíbenější patří klasické pokrmy jako kung pao kuře, hovězí s brokolicí, kuře s arašídovou omáčkou nebo tradiční jarní rolky. Pro milovníky ostřejších chutí zde mají připravené pikantní pokrmy jako čínský chilli tofu nebo pečené vepřové s paprikou. V nabídce samozřejmě nesmí chybět ani různé druhy rýže a nudlí, které jsou nedílnou součástí každého čínského menu. Pro vegetariány je připravená široká škála vegetariánských pokrmů, jako například smažený těstovinový salát nebo zeleninový wok se sójovými klky. Každý milovník tradiční čínské kuchyně si zde určitě najde to své oblíbené jídlo.

Unikátní chuťové kombinace a recepty

Čínská restaurace "Tamda Express" se pyšní unikátními chuťovými kombinacemi a recepty, které oslovují i ty nejnáročnější gurmány. Mezi nejoblíbenější pokrmy patří křupavé kuřecí kousky s čerstvou zeleninou a exotickým ananasem, podávané v domácí sladkokyselé omáčce. Další lahůdkou je pikantní hovězí maso s čerstvými bylinkami a kořením, které rozproudí vaše chuťové buňky. Kuchaři restaurace dbají na autenticitu receptur a používají pouze čerstvé suroviny, což se odráží ve vynikajícím gastronomickém zážitku pro každého hosta.

Interiér restaurace a atmosféra

Interiér restaurace "Tamda Express" je laděn do moderního čínského stylu s prvky tradičních dekorací. Zákazníci jsou vítáni do prostorného a příjemného prostředí, kde dominují červené a zlaté barvy, symbolizující štěstí a bohatství v čínské kultuře. Na stěnách visí obrazy tradičních čínských motivů a sochy draků, které dodávají restauraci autentičnost a exotický nádech. Atmosféra je přátelská a pohodlná, ideální pro rodinné večeře nebo romantická rande. Celkový design interiéru přispívá k celkovému gastronomickému zážitku a dělá z "Tamda Express" oblíbenou destinaci pro milovníky čínské kuchyně.

Lokalita a otevírací doba

Lokalita restaurace "Tamda Express" je strategicky umístěna v centru města, na ulici Karlova 25. Díky svému výhodnému umístění je snadno dostupná jak pro místní obyvatele, tak pro turisty. Restaurace je otevřena denně od 11:00 do 22:00, což poskytuje širokou možnost návštěvy jak na oběd, tak i večerní večeři. Díky dlouhým provozním hodinám si zde může každý pochutnat na lahůdkách čínské kuchyně kdykoliv během dne.

Recenze zákazníků a hodnocení na gastronomických portálech

Recenze zákazníků na gastronomických portálech jsou pro restauraci "Tamda Express" velmi pozitivní. Podle serveru Zomato má restaurace průměrné hodnocení 4,7 hvězdičky z 5, což svědčí o vysoké kvalitě jídel a služeb. Zákazníci chválí autentickou chuť čínských pokrmů, čerstvé suroviny a rychlý servis. Na portálu TripAdvisor je "Tamda Express" hodnocen jako jedna z nejoblíbenějších čínských restaurací v okolí s mnoha nadšenými recenzemi od spokojených hostů.

Publikováno: 03. 03. 2024

Kategorie: gastronomie

Autor: Přemek Novotný

Tagy: tamda express | čínská restaurace